TGB FİRMALARINA BÜYÜK FIRSAT

-A +A

TGB FİRMALARINA BÜYÜK FIRSAT

TÜBİTAK Marmara Teknokentin (MARTEK), teknopark yönetici şirketlerini, Ar-Ge firmalarını ve akademisyenleri buluşturduğu “Ar-Ge Sanayi Akademi Buluşmaları”nın 4’üncüsü, SANTEK Fuarı’nda gerçekleştirilecek.

Sanayideki tüm yenilikleri barındıracak olan SANTEK 4. Doğu Marmara Sanayi ve Teknoloji Fuarı, TÜBİTAK Marmara Teknokent (MARTEK) tarafından organize edilen “4. Ar-Ge Sanayi Akademi Buluşmaları (ASA)”na ev sahipliği yapacak. 4. Ar-Ge Sanayi Akademi Buluşmaları’na katılacak TGB firmaları, fuarda ücretsiz stant açabilecek.

STANT ALANI ÜCRETSİZ

4. Ar-Ge Sanayi Akademi Buluşmaları’nın Kocaeli ayağının gerçekleştirileceği SANTEK Fuarı, 2-5 Kasım 2017 tarihleri arasında Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Uluslararası Fuar Merkezi'nde düzenlenecek. Fuarda, Türkiye’nin dört bir yanındaki TGB’ler ve TGB firmaları, sanayicilerle bir araya gelme fırsatı yakalayacak. Sanayicilerle ikili iş görüşmelerinin yapabileceği fuarda yer almak isteyen TGB firmalarına, ücretsiz stant tahsis edilecek. Fuara katılmak isteyen firmalar TÜBİTAK MARTEK ile irtibata geçerek, stant yeri ayırtabilecek.

GENİŞ YELPAZE

TÜYAP Anadolu Fuarları A.Ş. tarafından Kocaeli Sanayi Odası işbirliği, Kocaeli Valiliği, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, İzmit Belediyesi, Kocaeli Ticaret Odası, Gebze Ticaret Odası, Doğu Marmara Kalkınma Ajansı (MARKA) ve KOSGEB’in destekleri ile hazırlanan SANTEK 4. Doğu Marmara Sanayi ve Teknoloji Fuarı’na, özel imalat makineleri üreticilerinin, çeşitli sektörlerden firmaların, savunma sanayi üreticilerinin, mühendislerin ve ithalatçıların yoğun ilgi göstermesi bekleniyor.

27.10.2017