TÜBİTAK TÜSSİDE VE İTÜ İŞBİRLİĞİNDE YÖNETİM BİLİMLERİ SEMPOZYUMU

-A +A

TÜBİTAK TÜSSİDE VE İTÜ İŞBİRLİĞİNDE YÖNETİM BİLİMLERİ SEMPOZYUMU

TÜBİTAK TÜSSİDE, yönetim bilimleri yaklaşımlarıyla ülkemizdeki yönetim kültürünün geliştirilmesi, sürdürülebilir yönetim sistemlerin oluşturulması, kısıtlı kaynakların etkin kullanabilmesi amacıyla Ar-Ge içeren Araştırma, Danışmanlık ve Eğitim projeler gerçekleştirmektedir.

 Yönetim Bilimleri kültürünün yaygınlaşması ve bu alanda yapılan güzel uygulamaların paylaşılması amacıyla İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) ile işbirliği yapılarak 8-9 Aralık 2016 tarihleri arasında İTÜ İşletme Fakültesi’nde Yönetim Bilimleri Sempozyumu düzenlenmesine karar verilmiştir. Bu doğrultuda, sempozyumun ana teması “Kamu ve Özel Sektörde Yönetim Bilimleri Uygulamaları” olarak belirlenmiştir.

 Sempozyum kapsamında yönetim bilimleri alanında kamu ve özel sektör çalışanları akademisyen, uzman ve öğrencilerin bilgi ve tecrübelerinin paylaşılacağı bilgilendirme toplantıları ve sunumları gerçekleştirilecektir.

 Sempozyumda sunulmak üzere gönderilen bildiriler, TÜBİTAK TÜSSİDE ve İTÜ ‘deki akademisyen ve uzmanlardan oluşan bir Akademik Kurul tarafından değerlendirilmektedir. 2 gün sürecek sempozyumda yaklaşık 40 bildirinin sunulması beklenmektedir.

 Sempozyum ile ilgili detaylı bilgiler www.yonetimsempozyumu.com sayfasında bulunmaktadır.

 Katılmak isteyenler online kayıt yapmaları gerekmektedir.

http://www.yonetimsempozyumu.com/kayit/

07.12.2016