Müşteri İlişkileri, İş Geliştirme ve Dış İlişkiler

-A +A

Ar-Ge faaliyetlerini Teknopark çatısı altında gerçekleştirmek arzusunda olan yerli ve yabancı girişimciler ve/veya firmalar, faaliyetleri kapsamında yararlanabilecekleri muafiyet, avantaj ve destekler hakkında Tübitak Marmara Teknokent'e başvurarak bilgi alabilmektedirler. Aynı zamanda firmalara Tübitak Marmara Teknokent bünyesine katılma şartları ve başvuru süreci hakkında bilgi verilmektedir.

Tübitak Marmara Teknokent'te hali hazırda faaliyet gösteren firmalara faaliyetleri konusunda destek olmak üzere TÜBİTAK Enstitüleri, üniversiteler, muhtelif kurum ve kuruluşlarla irtibat kurularak, bilgi akışı sağlanmaktadır.

Yerli ve yabancı kurum ve kuruluşlara Tübitak Marmara Teknokent'te gerçekleştirilen Ar-Ge ve Ar-Ge dayalı faaliyetlerin içeriği hakkında bilgi verilerek, tanıtım faaliyetleri yürütülmekte ve ihtiyaçlar halinde toplantı, seminer vb. etkinlikler düzenlenmektedir.

Tübitak Marmara Teknokent'te sürdürülen Ar-Ge faaliyetlerini tanıtmak üzere Tübitak Marmara Teknokent A.Ş.'nin katıldığı fuar, sergi vb. etkinliklere, katılımcı firmalarının da katılımına imkan sağlamaktadır.