İhaleler

-A +A

Hizmet Alımı İçin İhale İlanı

 

Marmara Teknokent A.Ş., Doğu Marmara Kalkınma Ajansı Üretim Altyapılarının Geliştirilmesi Mali Destek Programı kapsamında sağlanan mali destek ile Gebze/Kocaeli’de Kişiye Özgü Tedavi ve Moleküler Onkoloji Merkezi için bir hizmet alımı ihalesi sonuçlandırmayı planlamaktadır.

 

Lot 1: Kişiye Özgü Tedavi ve Moleküler Onkoloji Merkezi Bilimsel Danışmanlık Hizmet Alımı

 

İhaleye katılım koşulları, isteklilerde aranacak teknik ve mali bilgileri de içeren İhale Dosyası TUBİTAK Gebze Yerleşkesi Teknoloji Geliştirme Bölgesi Marmara Teknokent A.Ş. 41470 Gebze – Kocaeli adresinden veya http://marmarateknokent.tubitak.gov.tr veya www.marka.org.tr internet adreslerinden temin edilebilir.

 

Teklifler TUBİTAK Gebze Yerleşkesi Teknoloji Geliştirme Bölgesi Marmara Teknokent A.Ş. 41470 Gebze – Kocaeli adresine elden veya kargo yoluyla teslim edilebilir.

 

Teklif teslimi için son tarih ve saati: 06/09/2017 saat 14.00

Gerekli ek bilgi ya da açıklamalar; http://marmarateknokent.tubitak.gov.tr ve www.marka.org.tr internet adreslerinden yayınlanacaktır.

 

Teklifler, 06/09/2017 tarihinde, saat 14.00’te TUBİTAK Gebze Yerleşkesi Teknoloji Geliştirme Bölgesi Marmara Teknokent A.Ş. 41470 Gebze – Kocaeli adresinde yapılacak oturumda açılacaktır.

Ekler